Dasa: Sakai bobos ar ne? Pasakyk tai VDV desantui
AMERIKA vs. RUSIJA
Anonimas
3496
domiter
5290
Russia Win
Wonderas
5512
Anonimas
5512
RUSSIA FTW!!!
Anonimas
5513
Kad jus žinotumet kiek ta boba sveria!
Anonimas
5515
13# Pilnai pritariu :D
Anonimas
5516
Kad jūs žinotumėt kiek tas rąstas kairėje sveria...
Anonimas
5516
geriau jau boba be kiausu...
Anonimas
5516
geriau jau boba su kiaušais nei senis be jų ;D
Anonimas
5516
Tj aisku ten vyrai bobos, o rusijoj bobos tikri vyrai :D
puukis4
5517
opa
Teenagor
5517
Russian wins.
Anonimas
5518
amerika SUCK BIG RUSSIA DICK!!!
Anonimas
5518
Boba su kiaušiais. :D
Vilius_4_eminem
5518
#5 Ir gerai, kad nupisinėja, nes aš nemačiau daug ir galbūt daug kas nematė...
Anonimas
5518
#4 Žiūriu kariuomenė paveikė lietuvių kalbą
Anonimas
5518
#Like
Anonimas
5518
pas babulka chatoj kelio ženklas mėtos :D
Anonimas
5518
kiekvienas medis skirtingas,ir skirtingai sveria :)
Anonimas
5518
#2 XD stumikas
Anonimas
5518
viska is Funnyjunk nupisineja..
Anonimas
5518
o kariuomenei buvai :)? ten specaliai uzduotys duoda kad sunkiau butu daryt padarysi atsispaudymus tada pasakis iskelkit rankas pasisemt is kosmoso energijos :D o kaip iskelsi ir palaikisi 5-10min pajusi kad jau semt energijos negali :D
Anonimas
5518
:D
Anonimas
5518
grindis sluot be ranku ir sunkiau, bet ar sluoji?
Anonimas
5518
amerikieciam sunkiau :)taip rankas iskelus pamegink ka ilgai palaikyt :)
|

