Dasa: Sakai bobos ar ne? Pasakyk tai VDV desantui
AMERIKA vs. RUSIJA
Anonimas
3498
domiter
5292
Russia Win
Wonderas
5513
Anonimas
5514
RUSSIA FTW!!!
Anonimas
5514
Kad jus žinotumet kiek ta boba sveria!
Anonimas
5517
13# Pilnai pritariu :D
Anonimas
5517
Kad jūs žinotumėt kiek tas rąstas kairėje sveria...
Anonimas
5517
geriau jau boba be kiausu...
Anonimas
5517
geriau jau boba su kiaušais nei senis be jų ;D
Anonimas
5518
Tj aisku ten vyrai bobos, o rusijoj bobos tikri vyrai :D
puukis4
5519
opa
Teenagor
5519
Russian wins.
Anonimas
5519
amerika SUCK BIG RUSSIA DICK!!!
Anonimas
5519
Boba su kiaušiais. :D
Vilius_4_eminem
5520
#5 Ir gerai, kad nupisinėja, nes aš nemačiau daug ir galbūt daug kas nematė...
Anonimas
5520
#4 Žiūriu kariuomenė paveikė lietuvių kalbą
Anonimas
5520
#Like
Anonimas
5520
pas babulka chatoj kelio ženklas mėtos :D
Anonimas
5520
kiekvienas medis skirtingas,ir skirtingai sveria :)
Anonimas
5520
#2 XD stumikas
Anonimas
5520
viska is Funnyjunk nupisineja..
Anonimas
5520
o kariuomenei buvai :)? ten specaliai uzduotys duoda kad sunkiau butu daryt padarysi atsispaudymus tada pasakis iskelkit rankas pasisemt is kosmoso energijos :D o kaip iskelsi ir palaikisi 5-10min pajusi kad jau semt energijos negali :D
Anonimas
5520
:D
Anonimas
5520
grindis sluot be ranku ir sunkiau, bet ar sluoji?
Anonimas
5520
amerikieciam sunkiau :)taip rankas iskelus pamegink ka ilgai palaikyt :)
|

