AMERIKA vs. RUSIJA

2011.05.17 kasiakas
  • 806
25
vyrai,moterys,rusija,amerika,rastas







Nuotraukos nėra
Anonimas 3498    
Dasa: Sakai bobos ar ne? Pasakyk tai VDV desantui
Nuotraukos nėra
domiter 5292    
Russia Win

Nuotraukos nėra
Wonderas 5513    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5514    
RUSSIA FTW!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5514    
Kad jus žinotumet kiek ta boba sveria!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5517    
13# Pilnai pritariu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5517    
Kad jūs žinotumėt kiek tas rąstas kairėje sveria...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5517    
geriau jau boba be kiausu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5517    
geriau jau boba su kiaušais nei senis be jų ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5518    
Tj aisku ten vyrai bobos, o rusijoj bobos tikri vyrai :D
puukis4 5518    
opa
Teenagor 5519    
Russian wins.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5519    
amerika SUCK BIG RUSSIA DICK!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5519    
Boba su kiaušiais. :D
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5520    
#5 Ir gerai, kad nupisinėja, nes aš nemačiau daug ir galbūt daug kas nematė...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
#4 Žiūriu kariuomenė paveikė lietuvių kalbą
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
#Like
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
pas babulka chatoj kelio ženklas mėtos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
kiekvienas medis skirtingas,ir skirtingai sveria :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
#2 XD stumikas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
viska is Funnyjunk nupisineja..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
o kariuomenei buvai :)? ten specaliai uzduotys duoda kad sunkiau butu daryt padarysi atsispaudymus tada pasakis iskelkit rankas pasisemt is kosmoso energijos :D o kaip iskelsi ir palaikisi 5-10min pajusi kad jau semt energijos negali :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
grindis sluot be ranku ir sunkiau, bet ar sluoji?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
amerikieciam sunkiau :)taip rankas iskelus pamegink ka ilgai palaikyt :)
Grįžti į viršų