Žmogus nekenčia to ko nesupranta... - Ir išstumia tą kuris kitoks...

2010.05.12 jonaslt1
  • 130
14
patycios,atstumimas,neapykanta,zmones







jonaslt1 5858    
#13 :D tave tai motyvuoja?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
čia nėra demotyvacija
jonaslt1 5885    
dalykas tas kad as pats patyrias atstumima ir zinau ka reiskia tai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
Eco serijiniu zudiku planuoji tapti ar kaip? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
#5 tavo pastebėjimas labai tikslus, privertė ir mane susimąstyti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
dedi skersą ir px
Nuotraukos nėra
Anonimas 5885    
tai nedemotyvuoja...
fucks 5886    
ziaurus dalykas buti atstumyuoju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
karti tiesa, kaip vadimas sake #2
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
tiesa, dabar yra daug zmoniu su labai siaurom paziurom, ta va taip ir gaunas... Be to faktas, visi serijiniai zudikai buvo vaikysteje atstumti aplinkiniu :D ir dazniausiai jie buvo gana protingi :D siaip pastebejimas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5886    
haha. nekenciam nes bijom geju? :D nebent, kad is***s persikna netiketai. ;D
dzokeris 5887    
jo. socialinis karas.
vadimas 5887    
Karti tiesa...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
Nekentcia nes bijo...
Grįžti į viršų