#13 :D tave tai motyvuoja?
Žmogus nekenčia to ko nesupranta... - Ir išstumia tą kuris kitoks...
Anonimas
5858
čia nėra demotyvacija
Anonimas
5885
Eco serijiniu zudiku planuoji tapti ar kaip? ;D
Anonimas
5885
#5 tavo pastebėjimas labai tikslus, privertė ir mane susimąstyti.
Anonimas
5885
dedi skersą ir px
Anonimas
5885
tai nedemotyvuoja...
fucks
5886
ziaurus dalykas buti atstumyuoju
Anonimas
5886
karti tiesa, kaip vadimas sake #2
Anonimas
5886
tiesa, dabar yra daug zmoniu su labai siaurom paziurom, ta va taip ir gaunas... Be to faktas, visi serijiniai zudikai buvo vaikysteje atstumti aplinkiniu :D ir dazniausiai jie buvo gana protingi :D siaip pastebejimas :D
Anonimas
5886
haha. nekenciam nes bijom geju? :D nebent, kad is***s persikna netiketai. ;D
dzokeris
5887
jo. socialinis karas.
vadimas
5887
Karti tiesa...
Anonimas
5887
Nekentcia nes bijo...
|

