Nekenti pasaulio? - nesijaudink, jis irgi tavęs nekenčia

2010.05.10 jonaslt1
  • 148
9
pasaulis,pyktis,nepykanta







Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
sudegsim paskęsim ir t.t. : o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
taip jau yra.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
"Nesijaudink-jausmas apipusis."
jonaslt1 5887    
Pasaulis nekencia tu kurie nekencia jo :D
Veee 5888    
Va kodel tokie orai db :D
Orange 5888    
#2 Kodel? :D
varna 5888    
sutinku,jis mūsų nekenčia
Mjking 5888    
not bad
Grįžti į viršų