sudegsim paskęsim ir t.t. : o
Nekenti pasaulio? - nesijaudink, jis irgi tavęs nekenčia |
Nekenti pasaulio? - nesijaudink, jis irgi tavęs nekenčia
Anonimas
5790
sudegsim paskęsim ir t.t. : o
Anonimas
5868
taip jau yra.
Anonimas
5887
"Nesijaudink-jausmas apipusis."
Veee
5888
Va kodel tokie orai db :D
Anonimas
5888
www.youtube.com/watch?v=GAaH_HlUD68&feature=player_embedded
Orange
5888
#2 Kodel? :D
varna
5888
sutinku,jis mūsų nekenčia
Mjking
5888
not bad
|