Su viena iš jų - tu praleisi šiandienos vakarą

2012.05.16 bujojus
  • 37
28
Su viena iš jų







Nuotraukos nėra
Anonimas 4033    
Opera, yra geriausia, kadangi ji is atidarytu skirtuku nepridaro 100procesu(kaip google) opera turi tik 3procesus ir nesvarbu kiek tu turesi skirtukų. Ir nestumkit ant operos nes ji geriausia. (ir graziausia:D)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4062    
Ko visiems ta kurva opera patinka? Nu gerai, žinau kodėl, bet firefox geriau
Nuotraukos nėra
Anonimas 4135    
:D:D:D Pasisekė, su geriausia merga - mozyla. tik truputi gaila, kad netikra, o aš su moterimis degradas :D:D :D :I
Nuotraukos nėra
Anonimas 4821    
Safari <3
Pauliuzas 5151    
Chrome gražiausia
Mivo. 5155    
Su safare :D
berry111 5155    
opera. bet explorer tai tikrai zavi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5155    
firefox!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5155    
#13 Safari
Nuotraukos nėra
Anonimas 5156    
chrome : DDDf
Nuotraukos nėra
Anonimas 5156    
safaaari:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5156    
o kur nauja firefox aurora versija :D ji jau nebe ryza o melina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5156    
firefox opera chrome #13 apple nasykle
Nuotraukos nėra
Anonimas 5156    
Chromeee :D Ryzaaa :D
blessed 5156    
Teip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5156    
kas ta desinioji ledo karaliene?
coliuke_ 5156    
Ha, mozilla of course.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5156    
Žinoma, kad Opera (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5156    
safari
Nuotraukos nėra
Anonimas 5156    
opera da best
Vodka_ID 5156    
Oper FTW!
Nuotraukos nėra
EvaLuna 5156    
Chrome
Nuotraukos nėra
Anonimas 5156    
Kai IE snukutis :D
zilwis777 5156    
Safari <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5156    
chrome
Nuotraukos nėra
Anonimas 5156    
su karsta lapute
Nuotraukos nėra
Anonimas 5157    
Opera
Nuotraukos nėra
Anonimas 5157    
Chrome
Grįžti į viršų