Su viena iš jų - tu praleisi šiandienos vakarą

2012.05.16 bujojus
  • 37
28
Su viena iš jų







Nuotraukos nėra
Anonimas 4027    
Opera, yra geriausia, kadangi ji is atidarytu skirtuku nepridaro 100procesu(kaip google) opera turi tik 3procesus ir nesvarbu kiek tu turesi skirtukų. Ir nestumkit ant operos nes ji geriausia. (ir graziausia:D)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4056    
Ko visiems ta kurva opera patinka? Nu gerai, žinau kodėl, bet firefox geriau
Nuotraukos nėra
Anonimas 4129    
:D:D:D Pasisekė, su geriausia merga - mozyla. tik truputi gaila, kad netikra, o aš su moterimis degradas :D:D :D :I
Nuotraukos nėra
Anonimas 4814    
Safari <3
Pauliuzas 5144    
Chrome gražiausia
Mivo. 5149    
Su safare :D
berry111 5149    
opera. bet explorer tai tikrai zavi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5149    
firefox!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5149    
#13 Safari
Nuotraukos nėra
Anonimas 5149    
chrome : DDDf
Nuotraukos nėra
Anonimas 5150    
safaaari:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5150    
o kur nauja firefox aurora versija :D ji jau nebe ryza o melina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5150    
firefox opera chrome #13 apple nasykle
Nuotraukos nėra
Anonimas 5150    
Chromeee :D Ryzaaa :D
blessed 5150    
Teip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5150    
kas ta desinioji ledo karaliene?
coliuke_ 5150    
Ha, mozilla of course.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5150    
Žinoma, kad Opera (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5150    
safari
Nuotraukos nėra
Anonimas 5150    
opera da best
Vodka_ID 5150    
Oper FTW!
Nuotraukos nėra
EvaLuna 5150    
Chrome
Nuotraukos nėra
Anonimas 5150    
Kai IE snukutis :D
zilwis777 5150    
Safari <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5150    
chrome
Nuotraukos nėra
Anonimas 5150    
su karsta lapute
Nuotraukos nėra
Anonimas 5151    
Opera
Nuotraukos nėra
Anonimas 5151    
Chrome
Grįžti į viršų