Opera, yra geriausia, kadangi ji is atidarytu skirtuku nepridaro 100procesu(kaip google) opera turi tik 3procesus ir nesvarbu kiek tu turesi skirtukų. Ir nestumkit ant operos nes ji geriausia. (ir graziausia:D)
Su viena iš jų - tu praleisi šiandienos vakarą
Anonimas
4027
Anonimas
4056
Ko visiems ta kurva opera patinka? Nu gerai, žinau kodėl, bet firefox geriau
Anonimas
4129
:D:D:D Pasisekė, su geriausia merga - mozyla. tik truputi gaila, kad netikra, o aš su moterimis degradas :D:D :D :I
Anonimas
4814
Safari <3
Pauliuzas
5144
Chrome gražiausia
Mivo.
5149
Su safare :D
berry111
5149
opera. bet explorer tai tikrai zavi :D
Anonimas
5149
firefox!!
Anonimas
5149
#13 Safari
Anonimas
5149
chrome : DDDf
Anonimas
5150
safaaari:D
Anonimas
5150
o kur nauja firefox aurora versija :D ji jau nebe ryza o melina
Anonimas
5150
firefox opera chrome #13 apple nasykle
Anonimas
5150
Chromeee :D Ryzaaa :D
blessed
5150
Teip
Anonimas
5150
kas ta desinioji ledo karaliene?
coliuke_
5150
Ha, mozilla of course.
Anonimas
5150
Žinoma, kad Opera (:
Anonimas
5150
safari
Anonimas
5150
opera da best
Vodka_ID
5150
Oper FTW!
EvaLuna
5150
Chrome
Anonimas
5150
Kai IE snukutis :D
zilwis777
5150
Safari <3
Anonimas
5150
chrome
Anonimas
5150
su karsta lapute
Anonimas
5151
Opera
Anonimas
5151
Chrome
|

