Ir taip beveik visada...

2011.03.26 be_ha
  • 209
14
mergina,pokalbis,laukimas,tiesa,teisybe,isdristi,pradristi







Nuotraukos nėra
Anonimas 5155    
man labiausiai patinka didieji logikos ieškotojai :D
Nuotraukos nėra
kaimyns 5570    
#11 nevaidink cia didelio kvietejo ir LIVE sneketojo. visi vienodi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
#10 :))
------
tai kad ir bus forever alone jei per visokius feisbukus kviecia, o ne normaliai akis i aki
sima48 5570    
o mano foto ydejo
mineralke 5570    
buna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
#7- seniau neišsisiųsdavo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
Fail demo, zinute automatiskai i privata nusisiuncia jeigu staiga atsijungia pasnekovas ir nespeji issiust per chata
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
Jei normali pana,tai tikrai neasijunks is oro,bent parasys ciau turiu dabar lekt ar panasiai
Spunkyz 5570    
#2 (y)
Teenagor 5570    
#2 visiškai pritariu, nebent poto kai pasakysi bus offline, nes paprašiai :P
Eimantass 5570    
#2 teisybe
LogInGuy 5570    
tokius dalykus reik sakyt susitikus, žiūrint žmogui į akis ir nebus tokių nesamonių, kad offline
anonimas 5570    
forever alone :D
Grįžti į viršų