Patinka pasiausti atrakcionuose ne man vienai...
Siaubingai baisu... - ...kad neiškristų mobilus telefonas
saulute25
4240
Anonimas
5165
Tai kiti renkasi pinigus po karusele :D
Anonimas
5678
Išcentrinė jėga, vaikučiai, išcentrinė jėga.
Anonimas
5682
Pas mane jie pririšti
Anonimas
5685
Kažkada taip pinigai man iškrito.. xD
Anonimas
5686
o taip :D
Chimera.
5686
kad ir neturi to telefono atrodo kad viskas is taves iskris. nu krc kai pakabina ten zemyn galva tai tik tas ir buna baisu, o siaip tai kaifas :D
Anonimas
5687
#15 xD
gretagreat28
5687
Tikrai taip! :D
gretagreat28
5687
Tikrai taip! :D
Anonimas
5687
išsitraukia savo išmanųjį
laris
5687
Čia jau baiskiau, kad neatsidarytu tas kur prispaudžia :D Telefonas tokiu atvėju bevertis :D
Anonimas
5687
extreem ;)
Anonimas
5687
extreem ;)
Anonimas
5687
nu
Ex02r
5687
tai daryk išvadą ir eik be mobiliojo.
Ex02r
5687
tai daryk išvadą ir eik be mobiliojo.
garbane
5687
tai daryk išvadą ir eik be mobiliojo.
Anonimas
5687
tiesa :D :D :D
Anonimas
5687
tiesa :D :D :D
Gine
5687
Kas per kvailys tvirtina tas demotivacijas???
Gine
5687
Kas per kvailys tvirtina tas demotivacijas???
Anonimas
5687
Kiek kartų buvo iškritęs :D
Anonimas
5687
#1 ne
Anonimas
5687
#1 ne
|

