Sildyma ijunkit...
Sėdėdami ir laukdami - dažniausiai esame pasmerkti
Catenas
5686
Anonimas
5686
o jam giliai px nes turbut kambary minusine temperatura ;D
Anonimas
5687
jo, as net nepagalvojau
Anonimas
5687
6# Gah ... net nepagalwojau :D
Anonimas
5687
hociko
Anonimas
5687
hociko
Anonimas
5687
kio
Anonimas
5687
labas
Anonimas
5687
gilus paveiksliukas
Anonimas
5687
#6 Logishka :D
Anonimas
5687
seip jei ledas istirps, o jis kedes nepames, tai gales ant jos stovet ;D
Anonimas
5687
stai kas yra leta mirtis :(
gretagreat28
5687
not really..
bagyra666
5687
sssss
|

