#1 Tai kai tokį rasi, atsiųsk, pakeisiu. :) #3 Kaip ir kitos x visų šio tinklapio demotyvacijų. #4 hmm.. man tai jis nesimato... :) #6 Pakomentuok nors normaliai, levekai tu. :)
Lindimas į šikną. - O tu, kaip giliai sugebi sulįsti?
Anonimas
5812
:D
Anonimas
5824
Geras šitas .
Anonimas
5828
tegu nardo,gal galva prasiskels
Anonimas
5830
Naras ;]
Anonimas
5838
giliai giliai
Anonimas
5844
jo, yra miegeju listi i sikna ... yra net ir kuriems sekasi! (profas!)
Anonimas
5847
Ne blyn ne photoshop!
Anonimas
5858
photoshop
SmiLeZ
5870
leva
justokas11
5901
leva
Wazzeee
5906
shit.
Anonimas
5906
nesamone kazkokia :D
Anonimas
5907
#1 pritariu
Anonimas
5907
Turetu paveiksliukas buti kaip kaikas lenda i kitu sikna o ne i savo.
|

