Lindimas į šikną. - O tu, kaip giliai sugebi sulįsti?

2010.04.24 Pouu
  • 195
15
Lindimas į šikną.







Pouu 5807    
#1 Tai kai tokį rasi, atsiųsk, pakeisiu. :) #3 Kaip ir kitos x visų šio tinklapio demotyvacijų. #4 hmm.. man tai jis nesimato... :) #6 Pakomentuok nors normaliai, levekai tu. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
Geras šitas .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
tegu nardo,gal galva prasiskels
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
Naras ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
giliai giliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
jo, yra miegeju listi i sikna ... yra net ir kuriems sekasi! (profas!)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5847    
Ne blyn ne photoshop!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
photoshop
SmiLeZ 5870    
leva
Nuotraukos nėra
justokas11 5901    
leva
Wazzeee 5906    
shit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
nesamone kazkokia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5907    
#1 pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5907    
Turetu paveiksliukas buti kaip kaikas lenda i kitu sikna o ne i savo.
Grįžti į viršų