Lindimas į šikną. - O tu, kaip giliai sugebi sulįsti?

2010.04.24 Pouu
  • 195
15
Lindimas į šikną.







Pouu 5810    
#1 Tai kai tokį rasi, atsiųsk, pakeisiu. :) #3 Kaip ir kitos x visų šio tinklapio demotyvacijų. #4 hmm.. man tai jis nesimato... :) #6 Pakomentuok nors normaliai, levekai tu. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
Geras šitas .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
tegu nardo,gal galva prasiskels
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
Naras ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5841    
giliai giliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
jo, yra miegeju listi i sikna ... yra net ir kuriems sekasi! (profas!)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
Ne blyn ne photoshop!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
photoshop
SmiLeZ 5873    
leva
Nuotraukos nėra
justokas11 5904    
leva
Wazzeee 5908    
shit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
nesamone kazkokia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
#1 pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
Turetu paveiksliukas buti kaip kaikas lenda i kitu sikna o ne i savo.
Grįžti į viršų