#1 Tai kai tokį rasi, atsiųsk, pakeisiu. :) #3 Kaip ir kitos x visų šio tinklapio demotyvacijų. #4 hmm.. man tai jis nesimato... :) #6 Pakomentuok nors normaliai, levekai tu. :)
Lindimas į šikną. - O tu, kaip giliai sugebi sulįsti?
Anonimas
5814
:D
Anonimas
5826
Geras šitas .
Anonimas
5830
tegu nardo,gal galva prasiskels
Anonimas
5832
Naras ;]
Anonimas
5841
giliai giliai
Anonimas
5846
jo, yra miegeju listi i sikna ... yra net ir kuriems sekasi! (profas!)
Anonimas
5850
Ne blyn ne photoshop!
Anonimas
5860
photoshop
SmiLeZ
5873
leva
justokas11
5904
leva
Wazzeee
5908
shit.
Anonimas
5909
nesamone kazkokia :D
Anonimas
5909
#1 pritariu
Anonimas
5909
Turetu paveiksliukas buti kaip kaikas lenda i kitu sikna o ne i savo.
|

