Yra pasaulyje kiek invalidu ir pan.Reikai dziaugtis,kad esi sveikas.O jei gimei ne toks jau grazus,ka padarysi.Koks esi, toks.O cia dbr visokiu komentaru,kad jei jau nesi grazus,tai pasaulio pabaiga.
Subrendęs vyras - pripažįsta, kad visos moterys gražios
d3du
5408
d3du
5408
Grazuoliai atsirado :)
Rocknroll
5408
o suaugusios bobos atsipeikeja kad princu jau seniai nera ir uz brado pito neistekes
Anonimas
5408
Melas, nes grožis yra labai subjektyvus dalykas. Nesivelsiu į diskusijas, bet protingas supras.
Anonimas
5408
Demo by ugly duckling
gitaristas
5408
yra gražios moterys ir tiesiog moterys
Anonimas
5408
Visiška nesąmonė. Norėčiau pamatyti bent vieną argumentą, kodėl taip turėtų pradėti atrodyti. Pasauly pilna kuo šlykščiausių moterų, tiek išvaizda, tiek charakteriu. Čia tas pats kaip sakyti, jog suaugęs supranti, kad kiekvienas invalidas yra puikus bėgikas.
NandP
5408
Aš tai nesubrendes, nors demo nebloga, nes jeigu moteris tai ji jau kažkam buvo graži, nes iš mergaitės patamo moterimi xD
Tinchy
5408
Pritarsiu demotyvacijai
Anonimas
5408
gaila man tu kurie subrende td
zvp
5408
#2 Ilgai laukt net nereikėjo ;)
Anonimas
5408
Trūksta žodžio "savotiškai"
Punceka
5408
#2 O gal galiu aš?
Vidozeris
5408
Ciulpk zvp
zvp
5408
Tuoj pamatysime, kiek daug nesubrendėlių čia lankosi ;)
|

