#4 as su mintim, kad zmones nepatenkinti, kad ju dainos nebe tokios kaip anksciau, kai daug shaukdavo, ir dainu temos buvo apie pykti, vienatve ir skausma.
|
|
|
Anonimas
4934
#4 as su mintim, kad zmones nepatenkinti, kad ju dainos nebe tokios kaip anksciau, kai daug shaukdavo, ir dainu temos buvo apie pykti, vienatve ir skausma.
C11
4934
#3 Protingai pašnekėjai.
Anonimas
4935
eikit pjaustytis venu, emo vaikai
Anonimas
4935
RIP
C11
4935
Nieko doro ir šitas albumas. :) Deja.
|