Tevynias labui metus atidaviau.
|
Anonimas
4422
Anonimas
5647
#3 Ziuriu neturi prie ko prisipist
Anonimas
5760
anglijos lietuviai daug padare del siu spalvu
Anonimas
5760
Sios spalvos mus atgaivindavo vasara ;D vaisiniai ledai "Sport" jei neklystu
Anonimas
5760
;D kvaila mintis...del veliavos nieko nepadarysi, bet del lietuvos zmoniu visai kas kita...o del pacios valstybes, tai mokescius mokam, savo prievoles vykdom, kaip Marijono dainoj, visi mes jai kazka davem, jei joje gimem,mes jau jai atiduodam savo gyvenimo dalele....
Anonimas
5760
O ka sios spalvos padare gero mum?
Anonimas
5760
Perdaug spalvu, permazai aiskumo....jei esi patriotas rodyk ne veliava, o zmones kurie stovi po ja ;}..imestum geriau rinktines foto,ar tiesiog zmoniu foto kurie nusipelne saliaitrispalves fone, butu buve liuks, o dabar...geltona, zalia, raudona, balta, melyna, ruda- o ka TU padariai del siu spalvu?..nesuprantu...
Anonimas
5760
Labai patiko. Ypač tiktų ši demotyvacija tiems ,,nemylintiems'' Lietuvos. Visų pirma tegu pagalvoja ką vardan Lietuvos padarė kad ji pagerėtu, tik po to ją peiktų.
Spameris
5760
Prirašinėjau ant visų sienų "solomon"... O šūdas išsidaviau!
|

