Tevynias labui metus atidaviau.
|
Anonimas
4417
Anonimas
5641
#3 Ziuriu neturi prie ko prisipist
Anonimas
5754
anglijos lietuviai daug padare del siu spalvu
Anonimas
5754
Sios spalvos mus atgaivindavo vasara ;D vaisiniai ledai "Sport" jei neklystu
Anonimas
5754
;D kvaila mintis...del veliavos nieko nepadarysi, bet del lietuvos zmoniu visai kas kita...o del pacios valstybes, tai mokescius mokam, savo prievoles vykdom, kaip Marijono dainoj, visi mes jai kazka davem, jei joje gimem,mes jau jai atiduodam savo gyvenimo dalele....
Anonimas
5754
O ka sios spalvos padare gero mum?
Anonimas
5754
Perdaug spalvu, permazai aiskumo....jei esi patriotas rodyk ne veliava, o zmones kurie stovi po ja ;}..imestum geriau rinktines foto,ar tiesiog zmoniu foto kurie nusipelne saliaitrispalves fone, butu buve liuks, o dabar...geltona, zalia, raudona, balta, melyna, ruda- o ka TU padariai del siu spalvu?..nesuprantu...
Anonimas
5754
Labai patiko. Ypač tiktų ši demotyvacija tiems ,,nemylintiems'' Lietuvos. Visų pirma tegu pagalvoja ką vardan Lietuvos padarė kad ji pagerėtu, tik po to ją peiktų.
Spameris
5754
Prirašinėjau ant visų sienų "solomon"... O šūdas išsidaviau!
|

