Ne visiems.
SAUGUMO BARJERAS - Internetas - pavadėlis laido riteriams
Anonimas
5326
Anonimas
5557
[b]#21[/b]
Teenagor
5624
krc
Anonimas
5752
tai aisku lol visis jus ir ka man a?
KabelioRiteris
5753
Bet kaip uzknisa tie laido riteriai mane, tokie lohai kad net skauda galva nuo ju
Anonimas
5755
ha ha ziauriai geras! nuotrauka+
Wampyre
5755
Gut.
Anonimas
5755
#11 ačiū, kad paaiškinai, nes nesuvokiau šito ;xx
Anonimas
5755
suds!
Anonimas
5755
#4 as sita iskart pamaciau kai tik buvo idiegta cia ta facebuko komentavimai
Anonimas
5755
bl cia pati geriausia demo, rimtai sakau
Anonimas
5755
#11 gerai, kad paaiskinai
Anonimas
5755
geras ;]]
Anonimas
5755
gera foto :D tipo suo vaidina kad nori didesni suest, bet kai atitruksta, atgal nesa pavadeli kad laikytu :D
Anonimas
5755
:D
Anonimas
5756
#7 #5 #1 #5 #6 #3 #2 #7 #3 #1 #5 #6
Anonimas
5756
cia ta demo apie #5 ir #6 ? ;D
Anonimas
5756
#5 geras vardas
Anonimas
5756
#4 tylek svogune
cipolinas
5756
#3 joks as tau nebrangusis
Anonimas
5756
ir dar matot, kaip tie iš feisbuk'o poustina, irgi taip šiek tiek jau kukliau, nes jau ir nuotrauka yra ir dar keletas duomenų kartais ;D Šiaip dar jei keiksmažodžius užbanintų ir Sutvirtintų demotyvacjių patalpinimo/patvirtinimo taisykles būtų - super ! Viso puslapio lygis tikrai žymiai pakiltų :) Tai tiek brangieji
Anonimas
5756
Jau tokia teisybe ;D
Anonimas
5756
:D labai geras, mėnesio demotyvacija, išvis - metų :D
|

