SAUGUMO BARJERAS - Internetas - pavadėlis laido riteriams

2010.09.23 EdD
  • 199
23
saugumas,ereliai,internertas,laido, riteris







Nuotraukos nėra
Anonimas 5322    
Ne visiems.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
[b]#21[/b]
Teenagor 5620    
krc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
tai aisku lol visis jus ir ka man a?
KabelioRiteris 5749    
Bet kaip uzknisa tie laido riteriai mane, tokie lohai kad net skauda galva nuo ju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
ha ha ziauriai geras! nuotrauka+
Wampyre 5751    
Gut.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
#11 ačiū, kad paaiškinai, nes nesuvokiau šito ;xx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
suds!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
#4 as sita iskart pamaciau kai tik buvo idiegta cia ta facebuko komentavimai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
bl cia pati geriausia demo, rimtai sakau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
#11 gerai, kad paaiskinai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
geras ;]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
gera foto :D tipo suo vaidina kad nori didesni suest, bet kai atitruksta, atgal nesa pavadeli kad laikytu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
cia ta demo apie #5 ir #6 ? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
#5 geras vardas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
#4 tylek svogune
Nuotraukos nėra
cipolinas 5752    
#3 joks as tau nebrangusis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
ir dar matot, kaip tie iš feisbuk'o poustina, irgi taip šiek tiek jau kukliau, nes jau ir nuotrauka yra ir dar keletas duomenų kartais ;D Šiaip dar jei keiksmažodžius užbanintų ir Sutvirtintų demotyvacjių patalpinimo/patvirtinimo taisykles būtų - super ! Viso puslapio lygis tikrai žymiai pakiltų :) Tai tiek brangieji
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
Jau tokia teisybe ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
:D labai geras, mėnesio demotyvacija, išvis - metų :D
Grįžti į viršų