Jis tave išgelbėjo ;)
Sušiktas Feisbukas - Jis niekada neveikia, kai labiausiai jo reikia
Registratorius
4325
Scrapy-Coco
4869
Imlus pritariu tau
Anonimas
4871
Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad facebook tokius žmonius išfiltruoja. Jeigu orumas leidžia prisipažinti tik per facebook savo kambaryje, kai niekas nemato, tai apie kažkokią konkurenciją darbo rinkoje net nėra ko ir besibaidyti. Suvalgys gyvus tokius :)
Anonimas
4874
-.- gal geriau yra susitikt ir pasakyk tiesiai šviesiai,o ne rašyt per fb?
Anonimas
4876
Prisipazint meile feisbuke. Originalu
Anonimas
4876
:D
Anonimas
4876
bla bla bla bla bla bla bla bla bla ↓
Anonimas
4876
Kaip suprast "persistengė su gramatika"? Ale rašo nedarydamas klaidų? Nu taip, siaubas, baisu, 0 swag. Matyt, kad bus visiškas urodas, jeigu nesugeba keletos sakinių su klaidom parašyti. Arba fake, garantuotai fake, nes juk Lietuvoj niekas lietuviškai nemoka.
Anonimas
4876
screenshoto autorius persistenge su gramatika.
|

