#8 :D
Opa vandens nėr
Anonimas
4819
Anonimas
4887
#3 pritariu
Anonimas
4891
pz kodel tokiu vaiku nefotkina ir nededa i neta kai sako kad afrikos vaikai badauja... pazekit i juos...
Anonimas
4891
geras geras :D
Anonimas
4892
Šitas juodas :D baisiai juodas :D
Anonimas
4892
:D
Anonimas
4892
Vapse duhas opa tavo galvoj kulka asilas esi jeigu tokius sudus kuri
Anonimas
4892
man seip patinka juodas humoras, bet cia tai pieva...
Anonimas
4892
Įdomu, koks laimingasis juos fotografavo? :))
Cosmic_Man
4892
Kokie laimingi vaikai :)
|

