Mane tai nervina, kai žmonės sako " aš nevalgysiu mėsos, nes man gaila gyvūnų " , šiaip gyvuliai yra skirti valgymui, o ne pasigrožėjimu ar auginimu. Tokia yra tiesa...
Vegetarai - Jie neturi jausmų
Anonimas
4963
Anonimas
5223
#4 like
Anonimas
5279
nrml;p
Cypa
5381
nejaugi tik vegetarai vaisius valgo???
Anonimas
5382
Šiaip paveiksliuke tai pavaizduota apelsinės neištikimybė apelsinui. Prie ko čia vegetarai chui znajet
Anonimas
5382
koks skirtumas, pats žmogus renkasi. Kitas galbūt liks forever virgin, nes bus biblijos addict'as.
Anonimas
5382
Hey apple!
Rocknroll
5382
nu ir ziaurus! Kart tokius!
|

