Juodas humoras seip neturi ribu... tiap kad nesakykit kad per ziauru...
Galvos operacija - Kieša tą jau seniai siūlė
Anonimas
4847
Anonimas
5077
#7 nejuokinga tai nafik lenda cia?
Stileiva
5230
Juokinga, kol pats su sveika (salyginai) galva prie kompo nesamoningas demotyvacijas rasineji. Ir jei tai aukstasis humoras, kai zvengiama is kazkokio pijokelio prie maximos, tai uzuojauta jusu kaukolei...
Anonimas
5231
too soon.. -_-
Anonimas
5231
#7 Jei nejuokinga tai lai nesijuokia, o išgamom vadint nėra reikalo.
Spameris
5231
#5 Prie ko čia nesupranta, gal tiesiog nejuokinga žmogui, nekibk į atlapus iš karto.
Anonimas
5231
das demo is gut !
Anonimas
5231
#3 Nesupranti juodo humoro eik išsiverk po lova, nevykėli.
Anonimas
5231
fail.
Anonimas
5231
isgamu puslapis
zvp
5231
Tu tikrai keliausi į pragarą ;D
|

