Mokykloj ar darbe taip pasijautes atrodai, kaip durnelis :D
Eini sau ramiai gatve, - prisimeni kažką juokingo ir šypsaisi vienas, kaip debilas.
BlaivaS
4116
Anonimas
5260
Arba dar ir nusijuoki,o tada kai visi atsisuka ,apsimeti kad kosti. :D
kostux
5260
true story... :)
Anonimas
5262
man taip nuolat ;D
kkh
5262
Būna
Anonimas
5262
true story:):D
Anonimas
5262
man visada taip..
Anonimas
5262
Būna kartais :D
FlowerPower
5262
O man giliai pokui, ką aplinkiniai mąsto...:D
|

