#14 as noriu
Mama, ačiū tau, - kad nepasidarei aborto.
Anonimas
4515
Anonimas
4828
#14 As noriu pamatyt :(
Anonimas
5014
Manau, kad yra baisesnių dalykų už abortą. Pavyzdžiui šito vaiko būsima gyvenimo kokybė..
Anonimas
5015
gal nori pamatyti si vaika paaugusi?? as turiu fotke... geriau nenorek.. :D
Anonimas
5015
Cia vistiek netikras :)
Anonimas
5015
#8 jei Michael Jackson more vos spalva odos bekeiciant Tai sit am be sansu motherfuckers
Anonimas
5015
#8 šventas naivume...
Anonimas
5015
Nepamastot, kad paaugus vaikui bus galima plastine operacija padaryt? :?
Anonimas
5015
Atimt givybe lengva o isaugot sunku.... Kaip tik neigamus zmones labiau vertina gyvenima ir daugiau pasiekia nei sveiki zmones.
Anonimas
5015
Blyn.negrazu,bet manau tokius TIK abortuoti.Jo gyvenimas butu siaubingas.
Anonimas
5015
ble ble :D :D :D :D
MarciusUSA
5016
Teisingai :) tiek juodas humoras, tiek ryškiai žiauri teisybė. Gera demotyvacija
C11
5016
Žiauriai gera demotyvacija. Riebus pliusas ir atsakas visiems kurie yra prieš abortą. Kartais to reikia, nes ir tėvams ir pačiam vaikui bus sugadintas gyvenimas. Deja, bet taip jau yra.
Anonimas
5016
blyn, nebutum Tautvis... :D
Anonimas
5016
:D :D
|

