PATALPINTI

Eini sau ramiai gatve, - prisimeni kažką juokingo ir šypsaisi vienas, kaip debilas.

2012.01.31 C11
  • 507
9
debilas, eiti, gatve, juokinga







BlaivaS 4111    
Mokykloj ar darbe taip pasijautes atrodai, kaip durnelis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5255    
Arba dar ir nusijuoki,o tada kai visi atsisuka ,apsimeti kad kosti. :D
kostux 5255    
true story... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5257    
man taip nuolat ;D
kkh 5257    
Būna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5257    
true story:):D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5257    
man visada taip..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5257    
Būna kartais :D
FlowerPower 5257    
O man giliai pokui, ką aplinkiniai mąsto...:D
Grįžti į viršų