#14 Gerai, bet avansu noriu buckio ;)
- :
- : 0
- : 22
- : 21
- : 36
- : 700
Ginčytis su moterimi yra beprasmiška:
5790
Ginčytis su moterimi yra beprasmiška:
5790
#12 Malonu buvo, kai viskas aptemo, bet prabudus malonumas isgaravo, kaip ir tu
Ginčytis su moterimi yra beprasmiška:
5790
#10 Na jeigu laikysime smegenu sukretima viliones budu,matyt, tikrai busi suviliojus :o
Ginčytis su moterimi yra beprasmiška:
5790
#8 Taip taip, o tu tai pati paciausia viliokle ;*
"ToksGyvenimas"
5791
Pasirasysi man ant krutines ? ;)
Ginčytis su moterimi yra beprasmiška:
5791
Jo, geriau jas tiesiog suviliot ;)
Jei yra dievas tai jis išsigimėlis,
5792
#26 Davincio kodas? jau net neapsimoka klausyt taves, masines kulturos auka.
Geriau yra sudegti
5792
Geriau imest reikejo to kur susidegino Robertas Kalanta ar kaip ten jis :d
Jei yra dievas tai jis išsigimėlis,
5792
Tai gal pakeisk, ne broliui ir sesei, bet motinai ir sunui..
Jei dega tavo namai -
5792
#1 kai nesupranti tai visada nesamone atrodo.
Gera demo +
Atgal4445464748495051525354Pirmyn