pzdc net paklaust negalima...
- Apie ką mąstai? - - Jei norėčiau, kad tu sužinotum, – aš kalbėčiau, o ne galvočiau..
mirazas
5373
Anonimas
5645
Kaip tik būna atvirkščiai :)
Anonimas
5646
idomu ka pana masto, tai negali paklaust, mintis skaityt blt reikia
Anonimas
5646
keep rollin rollin xD
Anonimas
5647
Užskaitau!
Anonimas
5648
jo, labai malonu kazka tokio butu isgirst bunant "poroj" :D tikrai nei atstumt gali, nei izeist :D
Anonimas
5648
#17 what the buck???
Anonimas
5648
#4 susidegink
Lukrecija123
5648
;]
Anonimas
5648
elo bandzio fraze...
Vai2kas
5648
gera.:)
Anonimas
5648
#4 Mažiau youtubej sedėk :)
Anonimas
5648
suicidai kokie, guli vidur kelio. nesveiki :D
Anonimas
5648
Malutka vien iš tavo nico ir rašysenos matosi kad tau normaliai čia viskas :)
Anonimas
5648
Num visai nrml..
Anonimas
5648
Num visai nrml..
Anonimas
5648
#4 Hi mom ;)))))))
abcwers
5648
WE'VE GOT A BONER
Anonimas
5648
fake and gay... like you'r mother...
Anonimas
5648
Emo. :(
Anonimas
5648
pz kazkaip atrodo ir juokinga ir graudu.. net nzn,
Anonimas
5648
jau verkiu
|

