;D
Gimtadienis - Gal ryšio nėra?
Anonimas
5641
Anonimas
5643
zmones, kurie nesupranta manau isvis nezino kas yra demotyvacija;)
Anonimas
5648
Demotyvacijomis galime vadinti tas, kurių 60% čia besilankančiųjų nesupranta... Ši labai arti demotyvacijos titulo :)
Anonimas
5649
Originaliausia demotyvacija iki siol cia ideta! Jega!
Anonimas
5649
Cia turi omeny kad niekas nesveikina, neskambina. Tai tipo del to : gal rysio nera? tipo del to gal nesveikina? supraskit pagaliau.....
fabulous
5649
na va
Anonimas
5649
lb gaila, bet nesupratau :D
Anonimas
5650
Ir aš supratau. ;/
Anonimas
5650
forever alone.. supratau. :/
Anonimas
5650
Kas bl per baidykle ;D
Anonimas
5650
Graži demo, bet gaila, kad yra tiek daug žmonių kurie to nesupranta:)
Anonimas
5650
nu žiauriai če biški ;D
Anonimas
5650
Su Gimtadieniu :D
Anonimas
5650
Forever alone :D
Anonimas
5650
būna būna :D
Anonimas
5650
ai, žiauru čia truputį :)
Anonimas
5650
nu kai man taip nebuna tai as ir nesupratau sitos demo kol nepaaiskino.
Anonimas
5650
facepalm
gretagreat28
5650
Ziaurokai :D
Anonimas
5650
#2 Gimtadienis, o niekas neparaso nepaskambina, geriausiu atveju gimines
Anonimas
5650
nesupratau?
OoS
5650
Užskaitau šitą
|

