Eikit eikit, komentatoriai jūs. ;D
Pasaulis - Pagal žurnalistus
Superman
4500
Anonimas
4502
Kokio b.b.o jus isvis kisates prie tos Ukrainos? Labai jau daug žinot, turint omeny , kad dienas prie PC leidžiat.
Anonimas
4502
#6 koks tu teisus
Anonimas
4502
Deja deja, dauguma komentuotoj7 protu nepasižymi, bet gal todėl kad daugumai 12-14 metų??
Anonimas
4503
As nustebes is kur tiek neprotingu zmoniu sitam saite... ar jus sarkazmo jausmo apskritai neturit , ar jus rimtai adaptuoto mokymo esat? cia beja geriausia demotyvacija kokia esu mates per puse metu... o cia gincijasi ar istikriju jis ten vagia ta tvarsti , ar ne...
Anonimas
4503
Idiote, ar nematai, kad čia ne šiaip berkutas, o su vaistinėle ir greičiausia tas "aktivistas" yra tituška
Anonimas
4503
Kaip cia pasakius ar suda, labai teisingai, turint omeny, kad visa ta idiotu bandos protesta sukurste amerikonai ir ES ir dabar Ukrainos gyventojai protestuotojai vargsai didvyriai, o rusai ir Ukrainos valdzia didziausias blogis. Nesupranta tiesiog zmones, kad jiems pudrina smegenis.:)
Anonimas
4503
Kaip cia pasakius ar suda, labai teisingai, turint omeny, kad visa ta idiotu bandos protesta sukurste amerikonai ir ES ir dabar Ukrainos gyventojai protestuotojai vargsai didvyriai, o rusai ir Ukrainos valdzia didziausias blogis. Nesupranta tiesiog zmones, kad jiems pudrina smegenis.:)
Anonimas
4503
Pizdink atgal į savo motušę Rusiją, debile.
Anonimas
4503
kažkokį šudą "ne2rnas" patalpino...
|

