Nevaryk ant emo, - visi mes žmonės, visi mes lygūs.

2010.10.10 15:11 vanissa
  • 14
25
emo,zmones





: emo, zmones


Nuotraukos nėra
Anonimas 5045    
Pasiziurek isave zasine!!!!#22
Baudziauninkas 5696    
Graudi :D
black11 5696    
#22 EIK TU NX LOXE TU BLT ! FORSAI DX SU NUSUTUSIAIS KIAUSIAIS NX, O EMO IR PANASAUS PLAUKO ZMONES VALDO!!!! GAIDY TU NX =3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5708    
EMO YRA LOXAI FORSAI VALDO ZJBS KAROCE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
Visi skirtingi, tiesiog skirtingi..
Nuotraukos nėra
vanissa 5740    
#16 Tą patį galiu pasakyt ant fyfų ir forsų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
forsai ir skinheadai irgi debilai, bet demo db apie emo :D
Nuotraukos nėra
vanissa 5740    
#15 Iš mandagumo.
Ufas 5740    
da blet ko jus stumiat ant emo,pastumkit ant forsu,ar skinhead blet,kai gausit pizdy daugiau nieko nenoresit bl.emo paneles kai kurios (mazai tokiu) buna grazios ir gerai tokias padrost ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
demo tai lieva<nes visi emo,banglai ir gotai yra gyvenimo nuskraiustos aukos ir paskutiniai duxai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
#14 ne ne, kam tu atrasai jam jeigu sakai kad tau px ka jis mano?
Nuotraukos nėra
vanissa 5740    
#12 DEMO NE JAM RAŠIAU, asile tu.
Nuotraukos nėra
vanissa 5740    
#11 Apsieisi. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
#10 nu kad ne, butent jam "#6"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
Vanissa, duok skype :D
Nuotraukos nėra
vanissa 5740    
#9 Ne jam rašiau, kad man rūpėtų ką jis mano. Durnas diedas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
#8 jeigu px, tai ko rasai? haha, durna boba
Nuotraukos nėra
vanissa 5740    
#6 Nepatinka, neskaityk, man px.
Nuotraukos nėra
vanissa 5740    
#3 Ne emo, bet nieko prieš juos neturiu.
kasiakas 5740    
#2 varyk is cia su savo psichologais naslaite bl....... nervini :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
Ne emo, šiaip pankas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
#2 kokiais reikalais? ne as emo o tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
Vanissa, tu gal emo? :D
Nuotraukos nėra
vanissa 5740    
#1 Ant kitų žmonių varyt, žinoma yra tavo reikalas, ir su tais savo reikalais pas psichologą nueik.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
kaip zmogus aisku lygus, bet ant ko varyt jau musu reikalas
Grįžti į viršų