Ačiū tau.. ŽMOGAU

2010.03.03 antoni
  • 191
18
zmogus,uztersta, aplinka,mirtis,zuvys







Nuotraukos nėra
Anonimas 5063    
As tave susirgdinsiu vėžiu, į sveikata.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
ner uz ka GAMTA!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
siaubas ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
Parduodu marinelius agurkuotus papige!!!
Kamii_bear 5829    
#9 ar užsikišit vieną kartą su tais photoshopais, po kiekviena demotyvacija vis kažkas ' photoshop. ' .turėtų užknist.
_
demotyvuoja. .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
#9 ot ne px su fotoshopu ar ne. mintis aiski.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
Baisu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
Vaje.. Kaip baisiai.. Ziurim tik i savo gerove
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
Prašom :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5923    
Ka nematot, kad cia su photoshopu padaryta? (lol) :D:D
Nuotraukos nėra
Saulius 5923    
o blm!! nemazai xD
Nuotraukos nėra
Bonaventuura 5952    
pats plesriausias zveris pasaulyje..... kaip matom zmogus
Alchemikas 5952    
gaila ir tiek kad mes taip supisom zeme. visi mes ner isimciu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5957    
To Martynas,
o ten toliau horizonte kazkokie neaiskus statiniai irgi gamtos išdaiga?
exit 5959    
Martynai, ok, tai is kur tada tas karstis atsirado?
Pernelyg musu daug, pernelyg viskas tarpusavy susieta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5959    
Cia gali buti gamtos isdaiga,pvz per karscius sumazejes deguonies kiekis vandeny,del to gaista zuvys tankiai :) Nemanau kad cia perdaugiausiai zmogaus ranka prisilietusi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5959    
totali demotyvacija...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5960    
Kai nežinai kas vyksta aplink tai nieko, o kai pamatai...
Grįžti į viršų