Idiotu darymas iš klientų - Amerikoje įsisavinta iki tobulybės

2010.06.01 xaoc
  • 208
44
amerika,idiotai,xaoc







Catenas 5323    
Sitos reklamos pavyzdzio esme buvo ta, kad reklamos specialistas atnaujino produkta nieko produkte nepakeites.

Juokingiausia, kad buvo isleisti ir maisytu sausainiu pakeliai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5381    
Idiotai jūs, o ne jie :), čia yra ideali reklama, marketingas pas juos daug geresnis negu Lietuvoje. Mokyklinukai nerašykit!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
:D DIDZIULIS SKIRTUMAS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
#8 ten Pattison o ne Pattinson :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
#38 the combo pack. :D
Vadinasi, čia tikra reklama ir ji veikia panašiai kaip placebas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
tikra tiesa!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
šiaip išties amerika suvažiavelių nepritapelių nevispročių žemynas ir manau tikrai bent puse jų užkibs vieninteliai turbūt protingi žmones tai tie vietiniai indėnai :D

gal vaikis ir tapo reklamos auka, bet jei ne jis tikrai nebūčiau(tume) taip gardžiai pasijuokęs :) ačiū
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
faina ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
ble,demotyvacija nesveika,o komentarai dar geresni.;D +5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
+5
emixea 5865    
;D ziaurej
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
omg:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
#28 reklamos savininkas turejo galvoje kad si reklama naudojama ne JUNGTINESE AMERIKOS VALSTIJOSE bet KANADOJE.ir taip,jos abi yra SIAURES AMERIKOJE...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
PZZZ :D OLD (BORING) NEW(EXCITING!) ;D
Vyncas 5867    
#26 O tai ką, Kanada Azijoj? Atsigauk bl. Šiaurės Amerikoje.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
:D Kaip išradinga!
candy 5867    
x :D

Is geografijos tau 2 ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
Kanada ir yra Amerikoje...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
Muahahahahahahahahaahahah mano sugalvota reklama ir ja panaudojo :D, beje cia ne Amerikoj, o Kanadoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!! xD
arigeja 5867    
#22 kiekvienas kalba už save. gaila, kad net to daryti dorai nemoki.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
visus vadinat idijotais ... nors patys kalbat apie ta reklama nors ji buvo nufotkinta kazkur kitoje zemes rutulio puseja!! , va del ko mes krizeja idiotu shalis....
xaoc 5867    
Tiesa slypi kazkus anapus
xaoc 5867    
#15 Is kur tau zinot ? :)
-Viktorija- 5868    
Man atrodo, kad idiotai ne tik klientai, bet ir tie kurie šią reklamą sugalvojo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
butent kad xaoc ir tapo tos reklamos auka, taip prisidejo prie tos firmos produkto zinomumo didinimo. Tik gaila kad jis to nesugeba suprasti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
#16 Jis norėjo pasakyti, kad jų reklamą platindamas, pats tapai tos reklamos auka. :D
xaoc 5868    
#15 O tu nepagalvojai kad mums neidomu ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
o jus nepagalvojot, kad cia specialiai taip padare, kad butu kaip viral foto, kad visi siuntinetu, ale kaip ziauriai padare. O is tikruju cia normali labai gerai sugalvota reklama.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
#8 ne čia ne apie tą aktorių
CocoLoco 5869    
Šitas geras xD netikit, kad pusė Amerikos užkibs?..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
#10 neveikia tavo nuoroda
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
Neblogai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
Neblogas, bet kad suprastumėt tikrąją prasmę, pažiūrėkit čia:
www.ted.com/talks/rory_sutherland_life_lessons_from_an_ad_man.html />
:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
KOKS GERAS xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
***Pattinson:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
Tooks geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
Kietai.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
;D
xaoc 5870    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
Boring<=====> Exciting! :D
Vyncas 5871    
: DDDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5871    
šitas žiaurus :D
Grįžti į viršų