Screen saver - beveik kaip windows 98'uose

2009.10.03 Anonimas
  • 255
13
screen,saver,ekrano,uzsklanda,windows98







Nuotraukos nėra
Anonimas 5317    
tai paliubomu, seniuk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
ne
Nuotraukos nėra
Pioneer100 5777    
Beveik kai is rab4ru reklamos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
Aš buvau šituos paipus uždėjus savo sesei, kad aprimtų - PADEDA!
Ga-._. 5919    
Į tą screensaverį aš taip ilgai žiūrėdavau užsisvajojus. : DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
#7 ekrano uzsklanda tokia buvo su besiraizganciais vamzdziais;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6000    
Kazko cia nesuprantu, Turejau senai senai win 98 ir kazka pamenu su vamzidziais bet vistiek nepagaunu sito prikolo
Nuotraukos nėra
Anonimas 6001    
ce kituose Windowsuose bus su FullHD grafika toks Screen Serveris :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6001    
Šitas Tai Super ;] Tikrai.. Čia Teisybė Parašyta. Atgyvenę Tie "98"
Nuotraukos nėra
Anonimas 6002    
cbb 4 alll dx
Nuotraukos nėra
VBexplorer 6016    
:D ziauru :D dabar suzinojau is kokios kanalizacijos jie trauke ta screen saveri :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6038    
Rusyje :D
ego 6111    
stai kur microsoft ieskojo ikvepimo :))
Grįžti į viršų