tai paliubomu, seniuk
Screen saver - beveik kaip windows 98'uose
Anonimas
5317
Anonimas
5771
ne
Pioneer100
5777
Beveik kai is rab4ru reklamos :D
Anonimas
5839
Aš buvau šituos paipus uždėjus savo sesei, kad aprimtų - PADEDA!
Ga-._.
5919
Į tą screensaverį aš taip ilgai žiūrėdavau užsisvajojus. : DD
Anonimas
5933
#7 ekrano uzsklanda tokia buvo su besiraizganciais vamzdziais;D
Anonimas
6000
Kazko cia nesuprantu, Turejau senai senai win 98 ir kazka pamenu su vamzidziais bet vistiek nepagaunu sito prikolo
Anonimas
6001
ce kituose Windowsuose bus su FullHD grafika toks Screen Serveris :D
Anonimas
6001
Šitas Tai Super ;] Tikrai.. Čia Teisybė Parašyta. Atgyvenę Tie "98"
Anonimas
6002
cbb 4 alll dx
VBexplorer
6016
:D ziauru :D dabar suzinojau is kokios kanalizacijos jie trauke ta screen saveri :D
Anonimas
6038
Rusyje :D
ego
6111
stai kur microsoft ieskojo ikvepimo :))
|

