World of Warcraft - Tik 50 litų per mėnesį, ir jūsų sūnaus nekaltybė bus apsaugota.

2010.04.06 eclipse-nsx
  • 427
55
world,of,warcraft,nekaltybe,vaikai







Nuotraukos nėra
Anonimas 4909    
#52 Yep... stereotipų klausančių žioplių visuomenė. Mūsų, WoWerių būrelis - penki bičai, iš kurių trys turi panas, iš tų panų dvi irgi žaidžia WoW. Nei vienas neprasėdi prie kompo ilgiau, nei 2 - 3 valandas per dieną, visi skiriam laiko šeimoms, draugams bei mokyklai/studijoms. Visus žaidėjus dažniausiai nurašo silpnapročiai šunys, vakarais prie laiptinių lakantys pigų alų iš bambalio. Tokie degradai dažniausiai susiranda šliūchas, kurios makiažo užsimetusios daugiau nei drabužių, ir neduok alache kažkas jų nuotrauką one.lt įvertins vienetu... tada tokia kūrva prasižioja, ir iš jos burnos pasipila tokie keiksmažodžiai, kurių pasigėdytų net uosto krovikai. Tai kurie dabar lochai, neturintys gyvenimo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5153    
Lol, jei moki kompu naudotis nereikia nei tu 50 litu : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
Jau geriau draugaučiau su tokiu, negu su noliferiu kuris nuolat sėdi one lt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
Ko jus cia stumiat,neslosiu gamu,bet yra zmones kuriem patinka ir jie turi merginas,visi galvoja losi wow,l2,cs ir t.t tai reiskias neturi merginos,varai i delna,apgailetini jus lietuviai,stumiat vienas ant kito,kaip turetumem eit vienas uz kita...;d be zodziu
mxb 5719    
Siaip yra pvp servu zmones.
RYBA 5732    
1859 lvl
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
Pasakytu panai va questa ivygdziau , lvl uzsikelaiu , sarvus nusipirkau , i klana pakviete :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
kaip bl galima 50lt uz toki suda moket... nu nesuvokiamas dalykas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
Jie nekaltybę praranda į delną. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
va tie kurie sita suda losia sto bal panu neturi : ) nes neturetu ka protingo merginai pasakyt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
JUS ESAT VISI SAUGUS!
Nuotraukos nėra
Demotyvatore 5778    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
nesuveike;/ zaidziu wow bet vistiek issipisau 17kos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
nu ir zaisk vuistiek tu jau nezmogus!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
:D ejk nx sadowski px man losiu wow kiek noresiu:D
kareliukea 5787    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
#24 jo, nes normalū 'užsijema' one.lt..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
#31 as irgi taip pagalvojau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
#32 praktiskai nesiskiria, tik mmo parodo kad jis masiskai zaidziamas zmoniu per tinkla :) ir velgi, kaip mmo jis geriausias siuo metu ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
#34 Liferis prasneko...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
#30 No lifer
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
www.reallydemotivational.com jei be klaidu parasiau. Ten yra tokspats tik kad anglishkai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
WoWas ne RPG #30, tai MMORPG, ir taip tai skiriasi o seip jis nei geriausias nei ka sucks, kaip ir L2 ir pan. Laiko gaisimas tik
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
Sūnaus nekaltybė? Nuo kada kam ji rūpi? čia dukrų nekaltybę saugot reik, o ne sūnų:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
Na,tai,turbut,teisybe.
Nes zaidimas World of Warcraft yra pats geriausias kaip RPG zandro. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
Geriau L2 ;D
Nuotraukos nėra
killere 5875    
prajuokino;D
eclipse-nsx 5879    
#25 Tai jeigu nekaltybes praradimas asocijuojasi su ranka. Tai tau, zmogau, turiu blogu naujienu :)
Nuotraukos nėra
pyle 5886    
mergos apsinuoginusios ? haha! xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5897    
Kokia dar nekaltybe? Nebent sunus berankis :D Ten gi mergu charakteriai gana apsinuogine, taip kad neapsaugos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
cia daugiau pc aukom skirta normalus su tokejs shh neuzsiveda ir nesedi 24/7
Nuotraukos nėra
Anonimas 5904    
galima ir uzdyka siaip (nors biski ne tas butu) o siaip as losiu 2 metus ir tai neapsaugojo mano nekaltybes :D
Prodiger 5907    
#20, pažinotų tave tai tu nekaltybės plėvę nuo veido prarastum
Vyncas 5921    
Nepažysti manęs ir nesakyk : ))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
xD
eclipse-nsx 5921    
uzskaitau jokerio komentara :D
J0keris 5921    
#3 tu nekaltybe su ranka prarasi arba jau praradai ;]
giedriuxxx 5925    
faktas kaip saukstas :D
LookAtMe 5925    
#5 Na, 6h per diena dar nera taip blogai. :D As irgi loses ne viena MMORPG, bet nuo nekaltybes ar paneliu toli grazu neapsaugojo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5926    
Neapsaugojo manes... matyt per mazai zaidziau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
vat čia tai tiesa ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
#8, Nežinau kadangi tai vienintelis mano skaitomas tokio tipo psl tai man ir kopijuoti gerai
eclipse-nsx 5927    
Mielasis, #8, ne visi geba suprasti anglų kalbą, kaip patsai tamsta. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
Nu nežinau, jau ilgokai žaidžiu, bet neapsaugojo manes... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
Na ir apie merginas galetum pagalvoti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
negrazu kopijuot senus gerus darbus, tik perrasant juos lietuviu kalba.
Alchemikas 5927    
as palosiu karts nuo karto :) bet cia liux demotyvacija ;D +5
graffitis 5927    
as ir daba uzsikableves ant wow :)
(50-55)
Grįžti į viršų