Neishspres bet nuramins:)
Alkoholis neišspręs tavo problemų - iš kitos pusės - sultys irgi
Anonimas
5545
Anonimas
5771
na bet pacios tikrai neissispres ;D
Anonimas
5789
#1 pilnai sutinku :D
Ausryt
5887
Sutinku ;D
killere
5887
Abudu liuks ;>
Anonimas
5915
#4 Bet su degtine smagiau :)
Anonimas
5917
isdalies tai taip xD
Anonimas
5943
Bet Sultys pigiau :D
Zygis
6031
Čia toks vienas iš geresnių :)
Anonimas
6121
is patirties rytas visai ne ore..;D
ego
6127
tad vodka + sultys ir viskas ore! :D :D
|

