Labiausiai patiko tai USB
Kvaila mintis - gali tapti gera idėja.
Anonimas
4919
Anonimas
5397
#9 Gal paveluotai, bet pasaktysiu, kad su tuo 1 variantu nerekomenduojama jungti daugiau negu 2, nes pradeda smarkokai kaisti ir gali uzsidegti.
Anonimas
5564
Šiaip USB lizdas veiks (pajunk kiek nori), bet pajungus daugiau prietaisų gali pradėt trūkt energijos, dėl ko kai kurie prietaisiai neveiks arba veiks ne pilnu pajėgumu :) Nes vienas usb lizdas duoda tik 5v (pataisykit, jeigu suklydau), todėl kišant daugiau usb prietaisų, visiem turės užtekt tų 5V :)
Anonimas
5570
nieko neina sumastyt ;0
Anonimas
5570
Tapke, ee batonas... ;0
AlusDraugas
5571
Paskutinis the best :)
edgarito
5571
Like TeaBag :D
Anonimas
5572
infinite usb nebuna, be papildomo energijos saltinio galima prijungti 4usb i viena lizda, su papildomu energijos saltiniu galima 147(turbut)
Anonimas
5572
Neblogai :D
Anonimas
5572
funnyjunk.com lol
Mr.Gulbius
5572
Genialu sakyčiau :D
|

