Rugpjūčio pabaiga, - Tuomet mes pradedame suprasti ką reiškia mėgautis kiekviena akimirka.

2010.08.28 Janis
  • 445
54
mokykla,akimirka,rugjutis,rugsejis,vasara,sexy,beaver,papai,kaunas







RYBA 5732    
ooooh
IheartJB 5780    
eh..o aš ''mėgaujuosi'' dbr paskutine vasaros diena.;/////
tiksliau paskutinėm vasaros valandom.:)
Hack4game 5781    
Teisingai.
Rabarbariukas 5781    
#85 AS AS AS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
Dabar tai ir jauciu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
savaites butinai!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
depresonas :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
;//////////////////
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
laido riteriai :D kaip mane juokina,eik tu vaiKine :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
Nostalgija vasarai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
Metas valgyt runkelius!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
Y desimtuka :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
Tiksliai!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
Demotyvacija nuostabi!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
kai žymos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
Va butent labai tiksliai pasakyta!
Janis 5782    
#54 Manau įvertinimas didesnis turėtų būti, kad bent savaitės išrinktu. :)
Šiaip gal ir būtų didesnis jeigu bent vieną dieną, ši demotyvacija būtų pabuvojusi pirmame puslapyje, bent 10h.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
Labai patinka :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
būtent. mėnesio demotyvacija. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
tocnai :D puse vasaros neprisimenu ;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
žiauri tiesa. :D
P.S. #38 tu kaip visada ne į temą. (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
reikėtų pridėti vasaros akimirka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
viena geriausių demo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
visais penkiais pritariu(galva neįeina jeigu ką) :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
taip taip taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
visom keturiom pritariu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
o taip ;///
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
;( gaila
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
ech. :S
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
Teisingai pasakyta, uzskaitau belekaip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
:(((((((((
pizda kokie tagai :D
kramtuske 5783    
Tai jau tikrai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
Ne nu cia ir pieva... Nenorit nesimokykit tada, nieks nevercia per prievarta, bukit kokiu fermu darbininkai su sake rankoj ir sudinais cebatais ant koju.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
Kodėl taip greitai prabėgo vasara? pasiilgsiu aš jos !!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
pzdc zymos neblogos:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
Žymos.;D
Janis 5783    
#28 Demotyvuoja mokytis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
tieda, tai tiesa. Bet ką TAI demotyvuoja?...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
Tiesa :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
#15 As trigubai!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
teisybė :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
žodžiu,tikrai tiesa. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
Like like like
Deiima 5783    
true. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
geras geras geras ;D
P.Razauskas 5783    
thumbs up :D
Janis 5783    
Janis 5783    
#6 Teisingai sakai. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
love it!
Janis 5783    
#4 Vien dėl kelių žodžių demotyvacija gali tapti populiaresnė. :D
(50-54)
Grįžti į viršų