Skaitykit manga , atsiras dar tu blogiuku
|
Anonimas
4055
Anonimas
5755
#7 tai jo kam tada filmus serialus ziuret kam knygas skaityt nu kam jie isvis padaryti anea?
Anonimas
5763
isvis koks pointas ziuret anime? :D kaip imanoma taip neturet gyvenimo ir pergyvent del visokiu multiku... iseikit i lauka grynu oru pakvepuot..
Anonimas
5765
#1 Pasakysiu paprastai : Ulquirra yra kieciausias, jis mire, viskas, ichigo jau tipo kieciausias liko ... koks pointas ziuret anime kai stipriausias blogiukas mire ...
Kira
5766
A ulq myre? :o.. Jau kaip blecha nusivazeva... :D
Leezash
5766
O man poxuj xD
Anonimas
5766
Kai durniai... Ir kaip jau Ulq galėtų sugrįžt?Pyst lazdele ir jau yra?
Anonimas
5767
Pritariu tau, Lusiuk
Anonimas
5767
apie ka tu cia kalbi? :D pz koks suvaikejimas
|

