Nu tai kad debiliskas demo kuri.
|
Anonimas
5735
Vyncas2
5806
#2 Satanistų : D
Vyncas2
5806
#8 adminai yra vaikai. Tai kurk tokias kad būtų juokinga arba tokias kokių vaikai nesuprastų
Anonimas
5807
nu jei gerai prisimenu tai sakydavo kad dievas, jo sunus(Jezus) ir sventoji dvasiai yra vienas trijuose asmenyse. Dar ir db nepagaunu ka tai reiskia
Anonimas
5807
to xzenkax tu ir jo sunus, tu nuo jezaus nieko nesiskiri :)
Anonimas
5807
jaučiu pirmas kuris prajuokino :D
Anonimas
5807
LOL ta dah!!! xD
Anonimas
5807
Ta dah!!!! xD
Anonimas
5808
ziurint kurios krikscioniu grupeles paklausi. ;)
Anonimas
5808
Jėzus yra Dievo sūnus, o ne Dievas ;)
|

