Išsitiesk - ir visi vadins tave pasikėlusiu..

2010.03.23 antoni
  • 232
18
teisinga, laikysena,pasikeles,sveikata,stuburas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
krc jam pasistojas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
jo... Buna issitiesi ir sako ko cia su remu vaikstai nors be remo vps... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
Nesveiki kažkokie kiekvinnoj demo rėkia photoshopas :D Išdurnėję visai.
Kamii_bear 5830    
#14 prie ko čia photoshop, gydikis.
Puiki demotyvacija, tikra tiesa.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
Uzpiso tos photoshopintus det jau lopai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
Susilenk iir i tave niekas neziures ;D net panos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
reeemas
chzarija 5891    
susilenk ir vadins lopu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
Visiskai sutinku su Lucionu ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5906    
jo, o tas po kaire (neišsitiesęs) atrodo kaip marozėlis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5920    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
A man px kuo kiti mane laiko, svarbu man gerai xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5939    
Aš vaikštau išsitiesęs ir rimta tiesa, kad vadina pasikėlusiu, nes mat patys nesugeba išsitiest. Nors čia tik tarp bendraamžių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5939    
#3 jei tu nezinai ka apie tave kiti galvoja, tai patarciau pabendraut su kitais..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5940    
????????
wwestas 5940    
Vaikštau išsitiesęs ir dar galvą aukštai iškėlęs :D Įdomu būtu sužinoti ką ten jau taip kiti apie mane galvoja ir ar laiko pasikėlusiu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5941    
:D
cloudmaker 5941    
Būtent. Nes kai tu susmukęs, visi jaučiasi už tave geresni :/
Grįžti į viršų