Krw kai tamo nekenciu.
|
Anonimas
4671
Anonimas
5517
#15 Jei ką yra dar ir geresni puslapiai, kurie yra privačių mokyklų ir pan. Tad nevaidink kieteko... Kvaileliai, jums sugadint nuotaiką nebent savo durnumas, kad nesimokot, atseit būtų geriau jei būtų pažymių knygelės... Beviltiški jūs esat, na gal dar suaugsit po kelių metelių...
Anonimas
5554
#15 O ko toks kietas is kart ?? :D
Anonimas
5592
#3 tai jūs gal urve mokotės? ; D
Anonimas
5629
C: windows system32 drivers etc host-atidarai su notepad nukopini coda zemiau spaudi tab irasai tamo.lt ir irasyti
Anonimas
5631
o mamytei ir tetukui tai labai patinka
Anonimas
5639
na, arba gadina, arba pagerina. :D žiūrint kaip sekasi mokykloj :D
Anonimas
5639
gerai mokykis ir nesušiks
Anonimas
5639
Man jis nuotaikos nesušika - man jis paprasčiausiai neveikia. :)
Anonimas
5640
įdomu, kas labiau sušika nuotaiką, ar tinklalapis, ar jausmas, kai pagaliau supranti, kad esi beviltiškas, bet vistiek nieko nedarai, norėdamas tai pakeisti.
Gabrielius
5641
JEI BLOGAI MOKAIS AISKU, KAD SUGADINA NUOTAIKA...
Anonimas
5678
Gadina visas atostogas :(
Anonimas
5725
Nekenčiu ! ;D
Anonimas
5725
o aš jau metus jo bijau.
kramtuske
5726
#2 Ne ;) :D Tiesigio dar nera pas mus situ dalyku :D
Anonimas
5726
Matyt tu jam patinki.
kramtuske
5726
cha ;D kolkas man jis nebaisus :D :D
|

