Tamo.lt - tinklalapis kuris sugeba sušikti nuotaiką .

2010.10.20 14:34 emoustake
  • 83
18
mokykla,tamo.lt







Nuotraukos nėra
Anonimas 4671    
Krw kai tamo nekenciu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5517    
#15 Jei ką yra dar ir geresni puslapiai, kurie yra privačių mokyklų ir pan. Tad nevaidink kieteko... Kvaileliai, jums sugadint nuotaiką nebent savo durnumas, kad nesimokot, atseit būtų geriau jei būtų pažymių knygelės... Beviltiški jūs esat, na gal dar suaugsit po kelių metelių...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
#15 O ko toks kietas is kart ?? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
#3 tai jūs gal urve mokotės? ; D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
C: windows system32 drivers etc host-atidarai su notepad nukopini coda zemiau spaudi tab irasai tamo.lt ir irasyti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5631    
o mamytei ir tetukui tai labai patinka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
na, arba gadina, arba pagerina. :D žiūrint kaip sekasi mokykloj :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
gerai mokykis ir nesušiks
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
Man jis nuotaikos nesušika - man jis paprasčiausiai neveikia. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
įdomu, kas labiau sušika nuotaiką, ar tinklalapis, ar jausmas, kai pagaliau supranti, kad esi beviltiškas, bet vistiek nieko nedarai, norėdamas tai pakeisti.
Nuotraukos nėra
Gabrielius 5641    
JEI BLOGAI MOKAIS AISKU, KAD SUGADINA NUOTAIKA...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5678    
Gadina visas atostogas :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
Nekenčiu ! ;D
Nuotraukos nėra
emoustake 5725    
Visi jo šlamšto byjo : s
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
o aš jau metus jo bijau.
kramtuske 5726    
#2 Ne ;) :D Tiesigio dar nera pas mus situ dalyku :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
Matyt tu jam patinki.
kramtuske 5726    
cha ;D kolkas man jis nebaisus :D :D
Grįžti į viršų