Pripažinkime - Bent puse šių dalykų jau nutiko

2012.03.14 Kitkaat
  • 93
11
prisiminimai,geras,buna,visiems,taip,bent,puse,yra,buve,tikrai.taip







Nuotraukos nėra
Anonimas 5215    
visi iskyrus viena :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
visi atlikti
anonimas 5216    
pagerti alaus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
visus padariau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
Deja... Ne velnio :D Bet, turint omenyje, kad mano vienintele problema yra ta, kad paneles, kuri sildytu mano lova, as esu laimingas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
visi buvo,, jeee as laimingas ;)
Geras_Iksas 5216    
tai jei visi jau nutiko tai daugiau nieko gero nebepatirsiu? :D failina bsk..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
Atsiprašau, bet kur orgazmas?
Spameris 5216    
Nei aš pinigų turiu, nei draugų, nei mergos, nei aš miegu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5216    
atrasti pinigu senoje piniginėje geriau nei palte
Grįžti į viršų