Prigult energijos daugiau reikia (čia antram)
Atsirado noras dirbti? - Palauk, praeis...
Anonimas
2013
aandrius
5580
čia tiktų ir frazė "Juodą darbą, reikia taupyti" :) teko... :)
Anonimas
5580
Primine vasara kai mokykla tvarke prie mano namo. Tada darbinikai ant zoles atsigule mete pamaskomu kas karuti ves.
belieber
5580
jau koki 100 kartu ta pacia demo maciau tik su kitu paveiksleliu
Ohh_Nooo
5580
prigulk :D o ne palauk( nors koks skirtumas ) :D
Usagi
5580
Visada taip darau - padeda ;D
|

