Kartais ne tik galvoja, bet ir kai ką dar daro :).
Prieš miegą - Žmonės dažniausiai galvoja apie tai, ko norėtų labiausiai, kad įvyktų realybėje
Anonimas
5122
Anonimas
5333
Mantas Paliulis... kodel ne? pvz as daug galvojau vakare, o kita ryta parasiau panai, apie kuria galvojau xD
Anonimas
5453
jo, pvz ka sakytum jei sutiktum pattinsona :D
Anonimas
5455
as noreciau kad pegasai ir vienaragiai butu tikri
Reinass
5457
As irgi!!!
Geras_Iksas
5457
#9 EPIC
Anonimas
5457
9# pritariu tikrai.
Anonimas
5458
Aš dažniausiai apie tą dieną galvoju :D
Anonimas
5458
zjbs sitie tapetai
Anonimas
5458
#9 pritariu 100%
Anonimas
5458
mindfuck
apshales
5458
ka demotyvuoja?
anonymouss
5458
prieš miegą žmonės dažniausiai galvoja apie tai, apie ką apskritai nesinorėtų galvoti.
pupauoga1
5458
kas tiesa tas ne melas:)
povilasq
5458
cry me a river...
mosquito
5458
#1 kad gilus tai sutinku ir butu labai tinkamas gilusstuffas.lt puslapui, bet cia DEMOTYVACIJA turi demotyvuoti, o ne kazkokia mintis ir patys galvokit demotyvacijas , tai idekit balta nuotrauka ir tegu visi susigalvoja po demotyvacija ka tas baltas lapas gali demotyvuoti...
Anonimas
5458
True, true .....
Anonimas
5458
Aš viena iš tu zmoniu :P
Anonimas
5458
Dazniausiai buna pinigai,tarkim turiu 100 milijonu :D
Kyskelys
5458
visa laika taip...
Synecdoche
5461
Gilus stuff'as čia.
|

