Rimi - Nes čia tikrai šviežia ir skanu

2010.02.24 Anonimas
  • 195
24
bananai,supuves,rimi,prekybos, centras,maxima







Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
: D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
#17 iškart pažiūrėjus užkliuvo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
jo Sviezu tai kliuna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
saulelės, čia tikrai ne latviškai parašyta. teks susitaikyti su tuo, kad Lietuvoj rimi darbuotojos ne pačios raštingiausios pasaulyje
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
mmm... bananai
Vyncas 5890    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
O niekam neužkliuvo ŠVIEŽU? :D
AnimeShifter 5896    
Mes visiskai sveiki.......
Anonymouse 5911    
bananai taip sveikai parude...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5945    
bananai tiesiog pernoke ir pastoveje pora dienu ir kas ? tai nereiskia kad jie be chemijos ar dar kokie lievi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5949    
kodel butinai sukirmijes obuolys turi but? Gali but ir skanus, sultingas obuoliukas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5952    
Nu man su smegenim viskas ok nu bet pats pagalvok ar valgytum sukirmelyjusį(ekologišką) obuolį ar BigMacą ? Nu aš tiesiog atviras.. Nevaidinkit čia sveikuolių
MaStEr 5955    
"geriau kas nesveika"

nuo kada? dar nemačiau kad kas rinktųsi (žinodamas) nesveiką vietoj sveiko dalyką. Nebent tavo smegenėlės jau paveiktos taip kaip planuota :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5957    
Nežinau kaip kietiems bet man bananai su chemija skanesni :D Na juk geriau kas nesveika bet skanu nei sveika bet šlykštu :) Čia tik mano nuomonė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5958    
Šiaip gal ir geresni toki bananai - mažiau chemijos matosi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5959    
ŠVIEŽU (rofl)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5962    
sakes... xD
giedriuxxx 5963    
jo tikrai sviezu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5963    
jeigu pajuodimas neperejes per skura vidun tai px, bet jei nebutumet pasake, kad cia latviai raso sviezu, tai buciau pagalvojes, kad kokia sales darbuotoja sniezana apsiriko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5963    
nu kad pajuode dar nereiskia kad pasene :D gal siaip sumusti ar kazkas panasaus :]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5964    
ir dar parašyta Mmm... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5964    
Jai ka cia Latviskas rimi Danslovai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5964    
krc. Ir dar parasyta sviezu
Grįžti į viršų