take that noob ,you suck unnninstall game!
|
salaga3
5378
Anonimas
5546
L2 visi sedi 24/7 o cs tiek niekas nesedi, nueikit trecia i koki serva, tuscia bus, nu nebent botai pajungti, ir nueikit l2 koki ts tai sedi ciuvai linksmai ten :D
Spameris
5804
#4 Jo, rpg daug daugiau nolifina, aš tai išvis cs niekada nelošiau.
Anonimas
5804
#4 kad zaidzia daugiau tai faktas, kad nolifina tai neimanoma pasakyt
Anonimas
5804
Kaip tik manau cs'o noliferiu daaaug maziau negu visokiu WOW ir kitokiu nesamoniu.
kasiakas
5804
be nolifinimo nieko nezinai daugiau
Anonimas
5804
bsq ne tuos mygtukus laiko
xgenas
5804
lol:D as nelosiu ir nelosiu jokiu cs
|

