Pss, žmogau! - Varom porą stulpų nugriausim?

2014.10.29 vnz3
  • 18
6
bmw,stulpai,griovia






Nuotraukos nėra
Anonimas 4256    
Audzike: psst, zmogau! Varom pora bulviu maisu nuvesim?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4258    
#3 asmeniskai vairuoju 2010 metu passata ,) pries tai turejau BMW ir tai buvo pirmas ir paskutinis BMW gyvenime, nes sena Bulka maloniaus vairuojas
Nuotraukos nėra
Anonimas 4258    
valdyti masina, tai ne birka drocinti, mulkiai stumikai :))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 4258    
#1 o kas tau tinka maloniam vakariniui pasivažinėjimui? Toyota? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4258    
Dw varom !!
Nuotraukos nėra
Anonimas 4258    
BMW ir tetinka i stulpus trankyt ,D
Grįžti į viršų