#17 jei blogos nuotaikos darysi "trip'a" tada pakliusi i kosmara kuris dubluosis su relybe is jo pabusti neimanoma, tavo pojuciai susitipres kelis kartus girdesi kas vyksta uz puse kilometro zdz jei esi kada kosmara sapnaves tai cia bus 10x baisiau tu net net negalesi suvok to jog tai netikra, nu o jei gera nuotaika tai sekmingos keliones po savo pasamones gelmes , gal labiau save pazinsi :]
Stimuliatoriai - Nepakeis tavo nuotaikos, tik dar labiau pagilins
Anonimas
5316
Anonimas
5567
#18 +1
Anonimas
5568
#18 Pritariu.
Anonimas
5570
pritariu tomai
Anonimas
5570
parukes visada atsigaunu, kad ir kokia bloga nuotaika butu :)
Anonimas
5570
kas ten jam nuo grybukų pasidarė?
kristal
5570
True
Anonimas
5570
#13 Eik prie Fukušimos pasirankioti ;]
Teenagor
5571
chi.
Anonimas
5571
noriu grybuku :/
Anonimas
5571
man tikrai taip su grybais buvo :( apkabinkit mane, vheeee, buvo taip baisu
Anonimas
5571
#10 zole lopas tu :d
Anonimas
5571
kas tas antras? ;/
Spameris
5571
Nu nežinau, kiek girdėjau alkoholis slopina nervų sistemos veiklą, taigi turėtų ne pagilinti nuotaiką, o paversti į tokią "px".
Anonimas
5571
true :)
LogInGuy
5571
#6 grybukai :P
Anonimas
5571
tai yra 4.
Anonimas
5571
Ką tas trečias ten daro?
Anonimas
5571
Alkoholis yra depresantas, o ne stimuliatorius, bet neskaitant to - gera demo
Anonimas
5571
Magic Mushrooms :))
Anonimas
5571
grybukai
Anonimas
5571
o kas tie paskutiniai du?
|

