Prigult energijos daugiau reikia (čia antram)
Atsirado noras dirbti? - Palauk, praeis...
Anonimas
2014
aandrius
5581
čia tiktų ir frazė "Juodą darbą, reikia taupyti" :) teko... :)
Anonimas
5581
Primine vasara kai mokykla tvarke prie mano namo. Tada darbinikai ant zoles atsigule mete pamaskomu kas karuti ves.
belieber
5581
jau koki 100 kartu ta pacia demo maciau tik su kitu paveiksleliu
Ohh_Nooo
5581
prigulk :D o ne palauk( nors koks skirtumas ) :D
Usagi
5581
Visada taip darau - padeda ;D
|

