kokiu nevykeliu reikia buti kad nepataikitum is tokio atstumo ? :D neveltui kairekojis.. :D
Kaip ten sakoma...
Anonimas
5527
Anonimas
5571
Smugis juokas,dar toks failas,pakelia nuotaika. : )
Anonimas
5573
#14 Jau geriau ziuret tokias demo, negu tas visas emotyvacijas apie meile. Peace.
kalvi1
5573
nu juokas zudo bet smugis tj tikra zudo :D
Anonimas
5573
tas juokas tai zudantis !!
nuami
5573
#18 tai jau jo :D
Anonimas
5573
Nekask duobes kitam, nes pats igriusi ;D
Anonimas
5573
obuolys nuo obels netoli rieda :D
edgarito
5573
Zopa prisizaide :D
Anonimas
5574
Įdomiausia būna tai, kai komentaruose prisip3,14sa gramatikos naciai :D
Andrius2322
5574
demo sudas,viena is tu demo kur idetas juokijngas video ar vaizdelis ir tik beprasmiski zodziai
Anonimas
5574
nesuprantu kas cia juokingo...
Anonimas
5574
nebenuoru
Anonimas
5574
Ne to tikejausi :D
Anonimas
5574
#9 tau geriau, tu be gandono :)
pumpkin
5574
Neįmuši tu, įmuša tau.
simsonas
5575
ne, aš pats katik pamačiau klaidą padarytą savo demo tik nemoku redaguot jei gali ištaisyk ;D
simsonas
5575
Nu sorry šiaip pats šiurkščiai labai čia.. Gali būti, kad ir aš klaidą padariau nesiginčysiu :)
Anonimas
5575
Žodyje nekąsk. Juk duobe kasi, o ne kandi, ponaiti Rendolfai.
Anonimas
5575
nekask reikia, o ne nekąsk nes kąsti reiškia pvz :atsikąsti sumuštinio
simsonas
5575
Nekąsk :D Gal pagaliau išmok rašyt?
|

